Miesięczne Archiwum: kwiecień 2020

WTZ PZN nadal zamknięty

Informujemy, że zgodnie z decyzją Wojewody Pomorskiego Warsztaty Terapii Zajęcioewej i podobne placówki pozostają nieczynne do dnia 10 maja 2020 r. O kolejnych decyzjach w tej sprawie będziemy informować na naszej stronie.

Bronimy się przed koronawirusem

Korona wirus ciągle aktywny, ale i my nie pozostajemy bierni.. Walczymy z zagrożeniem stosując wszystkie zalecane środki ochrony. Na zdjęciu niżej przykład dają nam uczestnicy pracowni poligraficznej Warsztatu Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych.

Działalność WTZ PZN w dalszym ciągu zawieszona

Zgodnie z zaleceniem wojewody pomorskiego tytułem działań mających na celu ograniczanie rozprzestrzeniania się koronawirusa , Warsztat Terapii Zajęciowej Polskiego Związku Niewidomych w Słupsku będzie zamknięty dla podopiecznych do dnia 24 kwietnia br.

Życzenia

wszystkim naszym uczestnikom, ich rodzicom i opiekunom, naszym przyjaciołom i znajomym pragniemy tą drogą złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne.

Nowa „Cazetka WTZ”

Jest nowa edycja „Gazetki WTZ” . Uczestnicy Pracowni Poligraficznej jak zwykle przygotowali materiały, większość jeszcze przed pandemią. Teraz poskładaliśmy je w całość i publikujemy. Tym razem tylko w wersji elektronicznej, bo taka edycja jest...

Kolejne kroki w walce z koronawirusem

Wiedzy , jak i ostrożności nigdy nie za wiele. Kierując się tym przesłaniem prezentujemy Państwu kolejne kroki ku temu , jak się uchronić przed wirusem. Prosimy przeczytać i stosować.